Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Tallerova 10,811 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ASAP
Ponúkaný plat (brutto): dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Korporátne právo
  • Zmluvné právo
  • Právne analýzy a stanoviská
  • Civilný proces
  • Zastupovanie klientov pred súdom
  • Práca v slovenskom a anglickom jazyku, príp. maďarskom jazyku

Informácie o výberovom konaní

Okrem ústneho pohovoru je súčasťou výberového konania aj písomný test

Požiadavky na zamestnanca

Osobnostné predpoklady a zručnosti
požadujeme samostatnosť a schopnosť učiť sa, anglický jazyk podmienkou, maďarský jazyk výhodou

Požadované vzdelanie: Vysokoškolské II. stupňa
Zameranie, odbor: Právnické

Znalosti:

  • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
  • Maďarský jazyk – Stredne pokročilý (B2)
  • Počítačové znalosti — používateľ: Microsoft office, Microsoft Excel, ASPI
  • Vodičský preukaz — B

Životopisy prosíme zasielať v slovenskom jazyku na adresu: legalcounsels@legalcounsels.sk
Tel.: + 421 2 524 427 91