Informácie o pracovnom mieste
Pracovná oblasť: Právo a legislatíva
Miesto práce: Tallerova 10,811 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru: Dohoda o brigádnickej práci študenta
Termín nástupu: Dohodou
Ponúkaný plat (brutto): dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • Administratívna podpora advokátov a advokátskych koncipientov
  • Realizácia osobných podaní
  • Komunikácia so súdmi, exekútorskými úradmi, notármi a štátnymi inštitúciami
  • Príprava jednoduchých právnych úkonov
  • Práca s judikatúrou

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie: Študent denného štúdia vysokej školy preukázané potvrdením
Zameranie, odbor: Právnické
Znalosti:

  • Anglický jazyk — Stredne pokročilý
  • Počítačové znalosti — používateľ: Microsoft office

Životopisy prosíme zasielať v slovenskom jazyku na adresu: legalcounsels@legalcounsels.sk
Tel.: + 421 2 524 427 91